18425231_10154393198071746_2664158266527103028_n

4 milyar yıl önce yarıldı ikiye Tiamat ..Niburu’ya verildi görev ve geldi yok oluş tekamül adına yeni bir başlangıç için.
Saçıldı galaksiye chiron ,ceres,pallas ve daha nice reptoid frekansı ile harmanlanmış astroid..

Bir yarısı da Gaia (Dünya) oldu ,simülasyonun beşiği ,0. Boyut .Makrodan mikroya inen ruhların tekamül çemberi..

Anunakilerden THOTH – Ibranice’de ENOCH – Antik Yunan mitolojisinde HERMES yada kutsal kitabımız Kur’an ‘a göre Adem ve oğlu Şit’ten sonra gelen üçüncü peygamber HZ. İDRİS indi elinde kadüsesi ile Gaia’ya..

Semavi dinlerden çok önce Rab’bın kudretiyle , evrenin tüm bilgisine sahip olan İdris Peygamber bilim ,tıp,simya,okültizim ve yıldız ilimlerinin Dünya varidatında Hermetizimin doğuşuna sebep oldu.Yüzyıllar sonra Hermes sözcüğü Andolu’da Ermiş olarak yeraldı kulaklarımızda..

Kozmik yasaların 7 prensibini öğretti Kaybalion’da.Şimdiki adıyla atom altı parçacıklarının kuantum mekaniği…Tıbbın sembolü zaten Hermes’in çift yılan başlı Kadüsesi . En ustundeki nokta başı tasavvufta tüm yapıları cem eden KEMATULLAH yani keter (hiçlik) makamının yeri.

7 gezegen , Rab’bın 7 esmasına ordan 7 çakraya inmez mi mikroda ?Yedi göğün Rabbi ve büyük Arş’ın Rabbi kimdir?demez mi Bakara’da ve devam eder ‘’Allah, yedi göğü ve yerden de onların benzerini yarattı. Emir, bunların arasında durmadan iner; sizin gerçekten Allah’ın her şeye güç yetirdiğini ve gerçekten Allah’ın ilmiyle her şeyi kuşattığını bilmeniz, öğrenmeniz için.

Kozmik bilinç derki NOSCE TE IPSUM – KENDİNİ BİL..Kendini bilen Rab’bini bilir…

Karma Astrolog ve Hermesneuta ZUHAL KARABAS….